Bateria umywalkowa SOUL złota mat wysoka
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię umywalkową Soul. Bateria ta to doskonały wybór do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek. Bateria została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Bateria posiada perlator, dzięki czemu możemy ograniczyć zużycie wody, a ceramiczna głowica zapewnia płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co zapewnia jej pełną niezawodność.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | umywalkowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Kolor | złoty szczotkowany |
| Wysokość | 25 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 14 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
| Kolekcja | SOUL |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
