Bateria umywalkowa ROMANO OLD czarna mat wysoka
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię umywalkową Romano. Bateria ta to doskonały wybór do klasycznych łazienek. Bateria została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Bateria posiada perlator, dzięki czemu możemy ograniczyć zużycie wody, a ceramiczna głowica zapewnia płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co zapewnia jej pełną niezawodność.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | umywalkowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Kolor | czarny mat |
| Wysokość | 27 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 13 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
| Kolekcja | ROMANO |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
