Bateria kuchenna GASPAR czarna mat
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię kuchenną Gaspar. Bateria ta to doskonały wybór do nowoczesnych jak i klasycznych kuchni. Bateria została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Bateria posiada perlator, dzięki czemu możemy ograniczyć zużycie wody, a ceramiczna głowica zapewnia płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co zapewnia jej pełną niezawodność.
Końcówka wylewki posiada przełącznik, pozwalający na wybór między strumieniem rozproszonym a skupionym.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | kuchenna |
| Sposób montażu | stojący |
| Kolor | czarny mat |
| Wysokość | 46 cm |
| Rodzaj wylewki | elastyczna |
| Zasięg wylewki | 20 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
