Bateria kuchenna CONOR nikiel mat
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię kuchenną Conor. Bateria ta to doskonały wybór do nowoczesnych jak i klasycznych kuchni. Bateria została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Bateria posiada perlator, dzięki czemu możemy ograniczyć zużycie wody, a ceramiczna głowica zapewnia płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co zapewnia jej pełną niezawodność.

Panel z funkcją wodospadu
Bateria posiada innowacyjny wbudowany strumień wody typu wodospad, co większa jej funkcjonalność i pozwala na wygodne mycie warzyw i owoców oraz przepłukiwanie naczyń. Strumień wodospadu jest łagodny i równomierny, co pomaga uniknąć rozprysków.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | kuchenna |
| Sposób montażu | Nablatowa |
| Kolor | nikiel szczotkowany |
| Wysokość | 40 cm |
| Rodzaj wylewki | wyciągana |
| Zasięg wylewki | 19 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
