Bateria bidetowa STORM czarna mat
Opis
Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na bidecie. Została wykonana z mosiądzu oraz pokryta czarną powłoką nadającą zjawiskowy efekt. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | bidetowa |
| Sposób montażu | nabidetowy |
| Kolor | czarny mat |
| Wysokość | 14 cm |
| Rodzaj wylewki | ruchoma |
| Zasięg wylewki | 11 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
| Kolekcja | STORM |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
