Bateria bidetowa AVALON czarna mat
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię bidetową Avalon. Bateria ta to doskonały wybór do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek, który poprawia higienę osobistą, co wpływa na większą wygodę korzystania z łazienki. Bidetta jest przystosowana do montażu na bidecie.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | bidetowa |
| Sposób montażu | nabidetowy |
| Kolor | czarny mat |
| Wysokość | 16 cm |
| Rodzaj wylewki | ruchoma |
| Zasięg wylewki | 12 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| Wężyki w zestawie | 50 cm - Tucai |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
