Misa WC podwieszana CARTER bezrantowa
Opis
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną misę Carter. Jest to misa, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Misa jest przystosowana do montażu na stelażu podtynkowym. Została wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej.
Innowacyjny system RIMLESS, jest odpowiedzią na wszystkie Państwa dotychczasowe problemy związane z utrzymaniem higieny, czystości i estetyki w łazience. System RIMLESS to kierunek rozwoju klasycznego systemu spłukiwania, który zminimalizował rant wewnątrz komory spłukiwania. Zastosowanie tej technologii redukuje rozwój bakterii i drobnoustrojów, a unikalny kształt ułatwia utrzymanie misy w czystości.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa wc |
| Typ misy | podwieszana |
| Kołnierz | nie |
| Kolor misy | biały połysk |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Rodzaj deski | slim, Duroplast, wolnoopadająca, wypinana |
| Kolor deski | biały |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
