Misa WC podwieszana CARTER N bezrantowa
Opis
Misa WC Carter to wyjątkowe połączenie eleganckiego designu i praktycznego systemu spłukiwania. To idealny wybór dla osób ceniących estetykę i funkcjonalność. Materiał z jakiego została wykonana misa charakteryzuje się trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości.
Misa pasuje do większości stelaży podtynkowych Geberit, Grohe, Sanit, Rea.
System RIMLESS
odnosi się do mis WC, które nie posiadają tradycyjnego, wewnętrznego obrzeża (kołnierza) spłukującego. System RIMLESS ułatwia czyszczenie, zwiększa higienę, ponieważ nie ma miejsc, gdzie gromadzą się bakterie, a także zapewnia bardziej równomierne i skuteczne spłukiwanie całej powierzchni miski.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa wc |
| Typ misy | podwieszana |
| Kołnierz | nie |
| Kolor misy | biały połysk |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Rodzaj deski | slim, Duroplast, wolnoopadająca, wypinana |
| Kolor deski | biały |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
