Lampa sufitowa APP772 LED RING 50-64-77 srebrna
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa, wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i detale. Styl w jakim została stworzona, sprawdzi się idealnie w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Do produkcji lampy użyto materiałów najwyższej jakości. Seria składa się z wielu modeli, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasują Państwo lampy do rozkładu pomieszczeń i ich wielkości.
Wysokość pojedynczej obręczy: 3 cm. Możliwość regulacji wysokości każdej obręczy.
Funkcje pilota: włącz/wyłącz, tryb dzienny/nocny, zwiększ/zmniejsz jasność, zmiana barwy w zakresie 3000-6000K, barwa zimna/barwa ciepła, przełączanie trybu 50%/100% jasności. Pilot na baterie 2 x AAA (nie wchodzą w skład zestawu).
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | chrom, srebrny |
| Materiał główny | metal |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Szerokość (cm) | 77 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Średnica/szerokość klosza (cm) | 50x21, 64x34, 77x41 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rodzaj gwintu | zintegrowane źródło LED |
| Maksymalna moc żarówki | 174W (LED) |
| Barwa światła | regulowana (3000-6000K) |
| Regulacja natężenia światła | tak |
| Napięcie | 230V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Styl | nowoczesny |
| Pilot w zestawie | tak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
